Halottak napi megemlékezés a kórházban
2021. november 3.

Kórházi dolgozók, lelkigondozók, önkéntesek együtt emlékeztek halottak napján, november 2-án elhunyt szeretteikről, ismerőseikről a Jávorszky Ödön Kórház aulájába. A műsort a Váci Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálatának lelkigondozói és önkéntesei állították össze és adták elő.

November elsejei Mindenszenteket követő napon gyertyát, mécsest gyújtunk elhunyt szeretteink emlékére. Ez az ünnepnap nem csupán a katolikus egyház ünnepnapja, hanem felekezettől függetlenül az elhunytakról való megemlékezés napja.

A megemlékezés gyertyáit közösen gyújtotta meg Dr. Urbán Edina főigazgató főorvos és Dr. Faragó Artúr kórházlelkész.

Fényesen világítsanak az emlékezés lángjai!

Jávorszky Ödön Kórház Hivatalos oldala