A Váci Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálata lelkigondozót keres
2021. augusztus 16.

A ceglédi Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézethez delegálandó kórházi lelkigondozó munkakörbe keresünk az alábbi feltételeknek megfelelő munkatársat:

Munkavégzés helye: Cegléd, Toldy Ferenc Kórház

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkája során feladata elsősorban a kórházban tartózkodó betegek lelkigondozói kisérése, segítő beszélgetések folytatása. Szükség esetén a hozzátartozók és az ápoló-gyógyító személyzet tagjainak lelkigondozását is el kell látnia.

Kívánt végzettség: kórházi lelkigondozó / klinikai lelkigondozó / pasztorális tanácsadó / mentálhigiénés lelkigondozó, illetve ennek megfelelő megnevezésű oklevél

Informatikai ismeret: felhasználó szintű

Benyújtandó dokumentumok elektronikusan, pdf formátumban:

• jelentkezés (e-mail törzsben vagy külön dokumentumban)
  • szakirányú és előnyt nyújtó végzettségek diplomájának, oklevelének másolata,
  • motivációs levél: „Miért szeretnék kórházi betegekkel lelkigondozói beszélgetéseket folytatni?”
  • katolikus plébánosi ajánlás,
  • részletes, fényképes önéletrajz

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 30.

Az állás betölthető: 2021. szeptember 1-től.

A jelentkezés kizárólag elektronikus úton adható be!
E-mail cím: iroda@korhazlelkesz.hu

Személyes felvételi beszélgetés: a feltételeknek megfelelőket értesítjük az egyéni felvételi beszélgetés időpontjáról, helyszínéről.