Ugye, hogy mennyi mindent hoztak a fiatalok?
2021. április 12.

Sok-sok adomány érkezik a váci Jávorszky Ödön Kórházba, amelynek szétosztásához, közvetítéséhez minket kérnek meg az adományozók. A váci egyházmegye fiataljai is szerették volna kifejezni elismerésüket, köszönetüket a legleterheltebb osztályok dolgozóinak, akik éppen értünk, szüleinkért, gyermekeinkért fáradoznak, a vírus ellen küzdenek nehéz szolgálatukban.

Így hát Domi barátunk kora reggel megjelent dugig tömött autójával. Kipakoltuk a sokmindenfélét, elvittük egy használaton kívüli helyiségbe, szét- és összecsoportosítottuk az osztályok között és nagyjából délre már minden oda is érkezett, ahová szánták. (Hozzátettük még a múlt hét végén nálunk leadott dolgokat is, amit akkor már nem tudtunk szétosztani.)

A közönségdíjat a „GLUTÉN ÉS TEJ MENTES CSOKIS KEKSZ” ötlete és kivitelezése nyerte. A dobozkák alján még az összetevők is szerepeltek!

Azt tudjuk csak írni, amit nekünk is mondtak a kórháziak (hogy adjuk tovább az ajándékozóknak): Köszönjük szépen!