Szendehelyi énekesek a Jávorszkyban
2020. december 20.

Nagyon különleges élményben volt ma részünk. A Váci Kórházlelkészségtől felkértek, hogy énekeljünk a Covidos részlegek dolgozóinak, ápoltjainak, az ünnepekre kórházban maradóknak.

Még sosem volt ilyen szolgálatunk, hidegben, szabadtéren, sötétben...

Nagyon furcsa volt úgy énekelni, hogy nem láttuk az embereket, mert nagy részük ágyban fekvő beteg, de éreztük, hogy angyalok serege vesz körül, akik velünk együtt énekelnek, és örvendeznek. Biztosan nem ez volt a legtökéletesebb zenélés, a gitárok ércesen pengtek a nagy hidegben, a hangunk is elcsúszott néha, mert nem volt hangosítás, de próbáltunk úgy énekelni, hogy minél több fülhöz, és szívhez eljusson. Reméljük sikerült!

Felejthetetlen élmény volt, hosszú időre feltöltődtünk tőle!

Götzné Gill Zsuzsanna