Karácsonyi énekszó a váci Jávorszky Ödön Kórházban
2019. december 20.

Szolgálatunk lelkigondozói, önkéntesei, jólelkű alkalmi segítők indultak neki a kórház lépcsőinek és folyosóinak, hogy a sokéves hagyományt követve a betegeket egy-egy karácsonyi énekkel megajándékozzák.

Összegyülekeztünk a kórház tanácstermében jó szándékunkat és a kis ajándékokat rendezgetve, majd két csoportba oszolva a kórház két vége felé vettük az irányt, hogy minden osztályt végigjárva, minden szobába bekopogtatva meg tudjuk ajándékozni mindazokat, akik valamilyen betegség miatt ilyenkor, az ünnepek közeledtével is a kórházban vannak.

Az ének mellé szaloncukrot és egy karácsonyi köszöntő kártyát is adtunk, a gyerekosztályon lévőknek egy-egy mézeskalács is jutott. A betegek jó szívvel fogadták a köszöntést, igyekezetünket kedves szavakkal, az emlékezés egy-egy könnycseppjével hálálták meg.

Köszönjük minden közreműködő szolgálatát, a betegeknek pedig jobbulást kívánunk!

kórházlelkész.hu