5 éves a kórházlelkész.hu
2018. augusztus 31.

2013. augusztus 31-én jelent meg az első hír az addigra már majdnem teljesen feltöltött honlapunkon. 6. szakmai napunkról tudósított "Lélekkel látni" címmel.

Egy kicsit országos honlappá is váltunk, némiképp hiánypótló mivoltunk miatt is, és azért is, mert több olyan anyagot lehet nálunk olvasni, melyek a lelkigondozásban, lelkigondozói, önkéntes beteglátogatói hálózat, csoport kialakításában tudnak segíteni. (Sok visszajelzés, megkeresés is bizonyítja ezt.)

Mint korábban, továbbra is szívesen fogadjuk az írásokat, tudósításokat, amennyiben illeszkednek témáinkhoz, örömmel közöljük őket!

Munkatársunk egy totót készített, amelyet szakmai napunkon is felhasználtunk, de a kedves honlapolvasónak is segíthet az oldalon való barangolásban. Kitöltve címünkre is beküldhető, egy kis ajándékkal tudjuk meglepni a kitöltőt, igyekezetéért cserébe!

Képeink a tervezés folyamatát szeretnék feleleveníteni, amikor a sok-sok terv közül kellett válogatnunk.