Beszélgettünk Nagymaroson
2018. május 14.

A nagymarosi ifjúsági találkozóra (2018. május 12-én, szombaton) örömmel mentünk el, immár szokásosan. Mindig azt kérik tőlünk, hogy ne csak reklámozzuk magunkat, hanem valami aktív párbeszéd is alakuljon ki köztünk, az egyházmegye kórházi lelkigondozói és az arra járó többé-kevésbé fiatalok között. Ennek megfelelően most is megkértük az asztalunknál megállókat, hogy töltsék ki (késöbbi kutatásunk anyagául szolgáló) tesztjeinket, amelyek a kórházi lét, a lelkigondozás és az egészségügy viszonyát firtatják, valamint lelkigondozói szolgálatunk adataira kérdeznek rá.

A kisebbek (de néha titokban a nagyobbak is) szinező segítségével érzékenyíthették készségeiket a mások iránti segítségnyújtásra.

Sok emberrel találkozhattunk, beszélgethettünk, ismét örömteli napot tölthettünk el együtt!