Nagymaroson – a színes októberben
2017. október 9.

Szokás szerint részt vettünk a Nagymarosi Ifjúsági Találkozón. A kissé hideg reggelben hamar magával ragadt minket is a találkozó lendülete. Több kérdőívet is vittünk magunkkal, amelyek segítségével a gyerekek és a felnőttek kórházi emlékeit próbáltuk rögzíteni. Szolgálatunkról szóló totót is kitölthettek, amivel ismereteket adtunk át magunkról. A kisebbek színezhettek olyan képeket, amik a másik ember megsegítésére is ösztönözhették őket. Bizony, még nagyobbak is leültek egy kicsit színezgetni. Mi pedig beszélgethettünk velük. Jutalom cukorkát és idézeteket, „lelkipirinek”-et osztogattunk. Reklámoztuk szolgálatunkat prospektusainkkal, hirdetéseinkkel.