Balassagyarmati ünnep újakkal
2017. április 21.

Mint ahogy ezekben a napokban egymás után minden általunk ellátott kórházban, 2017. április 21-én, Balassagyarmaton is fogadalmat tettek új beteglátogató önkénteseink.

A családias alkalommal, a kórház kápolnájában Borenszkiné Imre Éva és Racskó Lászlóné lettek a betegekért fáradozó csapat tagjai. Kívánunk számukra is a rájuk bízottak szolgálatában sok örömet és azt, hogy Isten hívására adott válaszuk hatására gyarapodjon életük és a betegek találjanak vigaszt, leljenek megnyugvást, meg tudják találni erőforrásaikat életük krízishelyzeteiben! Velük együtt 8 önkéntes szolgálja ezentúl a kórházban tartózkodókat.

Köszönöm szépen az önkéntesek szolgálatát és munkatársaim, Mák Noémi és Szita Tamásné áldozatos mindennapjait!

Dr. Faragó Artúr
egyházmegyei kórházlelkész