Ünnep, család, közösség – újakkal Vácon
2017. április 24.

2017. április 24-én a váci beteglátogató önkéntesek is új tagokkal gyarapodtak.

A püspökség kápolnájában három új önkéntesünk, Károlyi Karolina, Págyorné Kardos Mónika és Póczik Anita tettek fogadalmat a betegek szolgálatára. További két új önkéntesünk egy-két héttel később öltheti majd fel köpenyét, az egyik kórházi szentmise alkalmával.

Velük együtt 31-re nő azok száma, akik különféle feladat ellátása során, a két váci kórház más-más osztályán vagy éppen a vasárnapi szentmisék alkalmával, sietnek a kórházban tartózkodók segítésére. (Az egész egyházmegyében jelenleg 94 beteglátogató önkéntes tevékenykedik!)

Köszönöm szépen az önkéntesek áldozatos munkáját és váci lelkigondozóink, Jéger Sándorné, Kiss Tiborné és Polónyiné Maretta Judit kitartó, naponta megújuló lelkesedését a betegek érdekében!

Dr. Faragó Artúr
egyházmegyei kórházlelkész